Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PÁSKY
-> SKLENĚNÉ PÁSKY, KERAMICKÉ PÁSKY
GT 730 do 600°CPERMANENT GT 730 je pletená hadička z vysoce kvalitní texturované skleněné příze typu „E“ o síle 9µ, fixovaná do pásky, která nemění tvar. Páska je pro usnadnění montáže podlepená oboustrannou lepící páskou.
GT 736 do 600°CPERMANENT GT 736 je pletená hadička z vysoce kvalitní texturované skleněné příze typu „E“ o síle 9µ, fixovaná do pásky, která nemění tvar. Páska je barevně upravená a pro usnadnění montáže podlepená oboustrannou lepící páskou.
Sur GK do 600°CPERMANENT Sur GK je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé.
Sur GK P do 600°CPERMANENT Sur GK P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností, podlepená oboustrannou lepící páskou, která vyhoří při teplotě 160°C. Těsnění je nehořlavé.
Sur GK G do 600°CPERMANENT Sur GK G je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé, upravené černou barvou.
Sur GK G P do 600°CPERMANENT Sur GK G P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností, podlepená oboustrannou lepící páskou, která vyhoří při teplotě 160°C. Těsnění je nehořlavé, upravené černou barvou.
Sur GL do 600°CPERMANENT Sur GL je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9μ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé.
Sur GL P do 600°CPERMANENT Sur GL P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností, podlepená oboustrannou lepící páskou, která vyhoří při teplotě 160°C. Těsnění je nehořlavé.
Sur GL G do 600°CPERMANENT Sur GL G je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé, upravené černou barvou.
Sur GL G P do 600°CPERMANENT Sur GL G P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností, podlepená oboustrannou lepící páskou, která vyhoří při teplotě 160°C. Těsnění je nehořlavé, upravené černou barvou.
Sur GL AZPERMANENT Sur GL AZ je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové 9µ „E“ příze v osnově i v útku. Střed pásky je upraven pro vložení montážních šroubů. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé.
Sur HT do 700°CPERMANENT Sur HT je tkaný pás, z vysoce kvalitní vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
Sur HT 10 do 700°CPERMANENT Sur HT 10 je tkaný pás, z vysoce kvalitní vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku, zesílené nerezovým drátem. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
Sur HT BLUEPERMANENT Sur HT BLUE je tkaný pás, z vysoce kvalitní vysokoteplotní HT (High Temperature) „E“ skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
Sur HT PPERMANENT Sur HT P je tkaný pás, z vysoce kvalitní vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností, podlepený oboustrannou lepící páskou, která vyhoří při teplotě 160°C
Sur KER 10 do 1050°PERMANENT Sur KER 10 je tkaný pás z keramické příze, zesílené v osnově i v útku nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
Sur KER 60 do 800°CPERMANENT Sur KER 60 je tkaný pás z keramické příze, zesílené v osnově i v útku skleněným vláknem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.