Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> SYNTETICKÉ
DK 008 LPERMANENT DK 008 / L je specielní těsnění vyrobené ze syntetické příze NOVOLOID, impregnované PTFE s grafitem a lubrikovaná silikonovým olejem.
DK 009 DPERMANENT DK 009 D je specielníí těsnící ucpávka pletená vícedráhovou konstrukcí, vyrobená ze syntetické příze NOVOLOID s teflonovou disperzí bez lubrikace.
DK 009 LPERMANENT DK 009 L je specielní těsnící ucpávka pletená vícedráhovou konstrukcí, vyrobená ze syntetické příze NOVOLOID, impregnovaná teflonovou disperzí a lubrikovaná silikonovým olejem.
PA C04PERMANENT PA C04 je kvalitní pletené těsnění, vyrobené ze staplové akrylové příze. Těsnění je napuštěné impregnací grafitu s lojem a povrchově upravené grafitovou vločkou.
F 803 DPERMANENT F 803 D je vysoce kvalitní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z akrylového vlákna, impregnované roztokem PTFE bez lubrikace.
F 803 LPERMANENT F 803 L je vysoce kvalitní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z akrylového vlákna, impregnované roztokem PTFE. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem (podle přání zákazníka je možné silikonový olej nahradit parafinovým olejem).
F 808PERMANENT F 808 je vysoce kvalitní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z akrylového vlákna, impregnované roztokem PTFE a grafitem. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.