Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> PTFE
DZ 000 DPERMANENT DZ 000 / D je těsnění, pletené vícedráhovou konstrukcí z čistého PTFE vlákna impregnované PTFE disperzí bez lubrikace.
DZ 000 LPERMANENT DZ 000 / L je těsnění, pletené vícedráhovou konstrukcí z čistého PTFE vlákna, impregnované roztokem PTFE a lubrikované silikonovým olejem.
DZ 001PERMANENT DZ 001 je měkké ohebné těsnění, pletené vícedráhovou konstrukcí z čistého PTFE s grafitem. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
DZ 323PERMANENT DZ 323 je pletené těsnění čtyřdráhové konstrukce, vyrobené z gPTFE vlákna společnosti LENZING (PTFE vlákno se zapouzdřeným grafitem) a vysokoteplotním vločkovým mazivem.
DZ 520PERMANENT DZ 520 je měkké ohebné těsnění, pletené vícedráhovou konstrukcí z expandovaného PTFE vlákna s vysokým obsahem grafitu. Těsnění neobsahuje silikonová maziva.
DZ 626PERMANENT DZ 626 je těsnící ucpávka pletená ze specielního PTFE vlákna s aramidovým vláknem.
DZ 726PERMANENT DZ 726 je specielní těsnění pletené z gPTFE příze s aramidovým vláknem v jádře. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
DZ S00 LPERMANENT DZ S00 L je pletené těsnění z čistého PTFE vlákna s pružným jádrem ( podle požadavku zákazníka – materiál guma, silikon, viton). Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
DZ S323PERMANENT DZ S323 je pletené těsnění čtyřdráhové konstrukce, vyrobené ze specielního gPTFE vlákna (PTFE vlákno se zapouzdřeným grafitem), kterým je opleteno pružné jádro (silkon, viton, guma).
F 801PERMANENT F 801 je těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z gPTFE vlákna (zapouzdřený grafit), rohy jsou zesíleny aramidovým kontinuelním vláknem. Tato kombinace zvyšuje mechanickou odolnost v celém rozsahu teplot a vysokých tlaků. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
F 801 WPERMANENT F 801 W je těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z gPTFE vlákna (zapouzdřený grafit), zesílené aramidovým kontinuelním vláknem, technologií s propletenými úhlopříčkami (zebra). Tato kombinace zvyšuje mechanickou odolnost v celém rozsahu teplot a vysokých tlaků. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
F 802PERMANENT F 802 je těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z čistého PTFE vlákna, rohy jsou zesíleny aramidovým kontinuelním vláknem. Tato kombinace zvyšuje mechanickou odolnost v celém rozsahu teplot a vysokých tlaků. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.