Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> ARAMID
DA 000 DPERMANENT DA 000 / D je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z čistého para-aramidového kontinuelního vlákna, které mu dodávé výjimečnou mechanickou pevnost v tahu a odolnost proti proříznutí a oděru. Povrch obalu je extrémně pravidelný, homogenní a hladký. Těsnění je nehořlavé a stabilní při vysokých teplotách.
DA 000 LPERMANENT DA 000 / L je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z para-aramidového kontinuelního vlákna s impregnací PTFE a lubrikované silikonovým olejem. DA 000 / L se vyznačuje vysokou pevností a nízkým koeficientem tření.
DA 008 LPERMANENT DA 008 L je specielní těsnící ucpávka pletená vícedráhovou konstrukcí, vyrobená z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti, impregnované PTFE s grafitem a lubrikovaná silikonovým olejem.
DA 009 LPERMANENT DA 009 / L je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti. Těsnění je impregnované PTFE disperzí a lubrikované silikonovým olejem.
DA 009 DPERMANENT DA 009 / D je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti. Těsnění je impregnované PTFE disperzí bez lubrokace.
DA S00PERMANENT DA S00 je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti. Aramidová příze zaručuje vynikající pevnost v tahu a dává výrobku značnou mechanickou odolnost při nízkém třecím faktoru.